Stunning Paszcza

The Rolling Stones to angielski zespół rockowy, założony w 1962 roku. Z jakim symbolem kojarzycie tę legendarną grupę muzyków? Odpowiedz jest prosta. Tym symbolem jest czerwony język. Zastanówmy się, co łączy sławnych piosenkarzy z grupą projektantów ze studia projektowego Wamhouse? Istnieje tylko jedno swoiste powiązanie. To rozwarta buzia z wystawionym na wierzch językiem.

Grupa artystów zaprojektowała krzesło o nazwie Stunning Paszcza. Siedzenie składa się z intensywnie czerwonego języka i jego obramowania, które nawiązuje do kształtu ust. Dla wygodny użytkownika zamontowano także półokrągły podłokietnik.Siedzisko wykonane jest z pianki i obite skórą, a konstrukcja krzesła to szlifowany i lakierowany metal.

 

beautiful-modern-furniture-exceptional-chair-design

 

Fotel jest prosty, elegancki i nowoczesny. Jego kolorystyka: czerwień, biel i czerń doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesnych wnętrz. Przedstawiciele studia projektowego proponują Stunning Paszcze jako idealny element wystroju dla domów mody lub odważnych osób do salonu. Jeden z projektantów zapewnił, że krzesło jest stworzone dla tych „którzy mogą sobie pozwolić na ekstrawagancję – jego wygląd jest ekskluzywny, ale z poczuciem humoru. Rama krzesła jest nowoczesna, ale siedzenie, jak widać zachowało naturalny, organiczny kształt języka.”

exceptional-quality-material-wamhouse-mouth-chair

exquisite-creative-wamhouse-creation-modern-chair

gorgeous-comfortable-wamhouse-chair-design

źródło zdjęć: minimalisti.com, consequenceofsound.net

Daria Stasiak, Aneta Pełka

 

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE