Zmysłowe odczucia, które zapewni Sensory Sky

Zjawiska przyrody fascynują ludzi od niepamiętnych czasów. Dla artystów z biura projektowego Dornbracht , to właśnie deszcz, mgła i światło jako cuda natury stały się inspiracją do zaprojektowania zdumiewającego dzieła. Czy zastanawialiście się, jaki produkt można uzyskać wzorując się na otaczającej nas naturze? Zobaczcie sami.

Firma Sieger Design we współpracy z biurem projektowym Dornbracht, oferuje oryginalny prysznic o nazwie Sensory Sky. Przyroda, jako przykład ogromnej energii, jest idealną inspiracją do stworzenia produktu, który zapewni użytkownikom nowe siły witalne oraz pozytywne samopoczucie. Im bardziej prowadzimy stresujący tryb życia, tym więcej każdy z nas poszukuje możliwości regeneracji utraconych sił.

05_Sensory Sky

Arcymistrzem twórczości w projekcie Sensory Sky, są trzy zaprogramowane choreografie o różnych typach deszczu, mgły i zapachu, które można uruchomić pod prysznicem w trakcie kąpieli. Prysznic tworzy przyjazną oazę dla ciała i umysłu, pobudzając nasze zmysły : dotyk, wzrok i zapach. Sensory Sky to produkt, który gwarantuje użytkownikom podczas kąpieli odbieranie różnych bodźców, za pomocą kurtyny deszczu z natrysku lub dyszy mgły zimnej wody.

Jednocześnie artyści z Dornbracht, oferują podczas mycia się światło, dzięki zamontowanym w dowolnym miejscu pod prysznicem przełącznikom. Tak zaprojektowany prysznic, tworzy złudzenie jakby woda w naturalny sposób spadała z nieba.

04_Sensory Sky

02_Sensory Sky

[youtube link=”http://youtu.be/pqxpMcFc7cQ” width=”590″ height=”315″]

[youtube link=”http://www.youtube.com/watch?v=_Od1YNNkLSo#t=54″ width=”590″ height=”315″]

źródło zdjęć: Sieger Design

Aneta Pełka

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE