Zrób to sam

Szukasz inspiracji do aranżacji wnętrza? Lubisz mieć oryginalną garderobę? Wykorzystaj elementy codziennego użytku i zrób coś całkowicie sam. Naokoło nas znajduje się tysiące przedmiotów, którym możemy „dać drugie życie” .

Plastikowe łyżeczki +butelka= żyrandol
Na pewno każdy z nas miał przynajmniej raz używał plastikowej łyżeczki i pił z plastikowej butelki. Zazwyczaj po spożyciu pokarmów wyrzucamy je do kosza. Jak się okazuje możemy dać im drugie życie i tym samym zyskać rewelacyjną lampę. Poniżej przedstawiam wam krok po kroku jak zrobić ta oryginalną lampę .

1350719536452

1350719543780

http://szokblog.pl/

1350719538587

Biurko z palet
Wykorzystanie palet do aranżacji wnętrza to dość ryzykowny zabieg.
Pewna bloogerka o imieniem Vilde udowodniła, że dzięki nim wnętrze może zyskać nowy charakter . Na swoim bloku pokazuje i opisuje krok po kroku jak zrobić biurko z palet . Musicie przyanc, że efekt końcowy jest rewelacyjny.

p1

http://www.peculiarmee.com/

http://www.peculiarmee.com/

http://www.peculiarmee.com/

http://www.peculiarmee.com/

http://www.peculiarmee.com/

http://www.peculiarmee.com/

Zostań projektantką
Ostatnio w modzie są dopinane kołnierzyki. Na rynku znajdziemy tysiące różnych wzorów. Nie wiem jakie jest wasze zdanie, ale ja uważam, że ich cena często jest wygórowana. Jeżeli macie podobne zdanie, a podobają wam się tego typu dodatki do garderoby, to mam dla was świetny pomysł na zyskanie unikalnego kołnierzyka. Wystarczy, że na dnie szafy znajdziecie jakąś starą, nikomu nie potrzebną koszulę, następnie odetniecie od niej kołnierzyk i doszyjecie, dokleicie lub domalujecie ulubiony wzór.

stylio.pl

stylio.pl

Spaliła Ci się żarówka? Zrób z niej mini flakonik.

y

y2

http://szokblog.pl/

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE