bąbelkowa fantazja

Jak sądzisz, czy istnieje projektant, który zaprojektuje mebel określony przez odbiorców jako dzieło artystyczne? Czy kiedykolwiek przewidziałeś, że fantazyjne bąbelki staną się inspiracją do zaprojektowania fotela?
Okazuje się, że czasach współczesnych, istnieje tak wielu kreatywnych i pomysłowych projektantów, że z łatwością można połączyć fantazję z rzeczywistością. Oceńcie sami.

Wybitny projektant Samuel Ben Shalom zaprojektował niewiarygodny fotel o nazwie Mad Cow. Ten barokowy produkt to główna gwiazda pokazu na targach, które odbyły się w Mediolanie. Tworzywem głównym fotela jest włókno szklane, natomiast swój zdumiewający połyskujący wygląd mebel zawdzięcza wysokiej jakości lakierowi.
Inspiracją dla artysty były bąbelki, dzięki czemu fotel wyglądem przypomina lekki, dryfujący w przestrzeń dojrzały winogron. Mad Cow idealnie nadaje się dla nowoczesnych aranżacji wnętrz. Fotel wyprodukowano w edycji limitowanej, zaledwie w 22 sztukach. Cena produktu to $ 13200 i jest dostępny w trzech odsłonach kolorystycznych, biały, czarny i złoty.
Ciekawostką jest, że Mad Cow swoim charakternym wyglądem zwrócił uwagę francuskiej piosenkarki Mylene Farmer. W jej teledysku do piosenki Lonely Lisa, jedna z głównych ról w kategorii mebli należy właśnie do Mad Cow. Zapraszam na seans 🙂

[youtube link=”http://www.youtube.com/watch?v=l2-t78X0M40#t=31″ width=”590″ height=”315″]

Zwróćcie również uwagę na filmik przestawiający fotel w formie wizualizacji

[youtube link=”http://youtu.be/DYKTQ5mhXCE” width=”590″ height=”315″]

źródło zdjęć: weheart.co.uk

Aneta Pełka

madcowchair8

madcowchair1

madcowchair2

madcowchair3

madcowchair4

madcowchair6

madcowchair7

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE