Fotel bujany w nowej wielofunkcyjnej odsłonie

Jeśli lubisz wielofunkcyjne meble, masz małe mieszkanie, lub nie znosisz robić tylko jednej czynności, bo to strata czasu ten fotel spełnia twoje oczekiwania. Zdaje się, że artysta Seung – Yong Song doskonale ciebie zna, albo także ma podobne podejście do życia. Stworzył on niezwykłą serię krzeseł o nazwie Object. Każde z nich oprócz miejscem do siedzenia jest czymś jeszcze.

Projektant zestawił funkcjonalność z zabawą i stworzył krzesło jako suszarkę na bieliznę, drabinę i prywatną kryjówkę.
Najbardziej do gustu przypadła mi suszarka. Czy kiedykolwiek bujając się na krześle na biegunach suszyliście pranie? Ten pomysłowy projektant z pewnością ma duże poczucie humoru. Spróbujcie wyobrazić sobie jak suszycie koszulę na chwilę przed wyjściem, to istna zabawa! Krzesło suszarka ma drewnianą konstrukcję fotela bujanego z daszkiem na górze, który zamienia się w wieszak do suszenia. Krzesło może również spełnić funkcję jako szafa na ubrania. Projektant przyznaje, że inspiracją do stworzenia tego rodzaju mebla była chęć zaprzeczenia stereotypowym funkcjom rzeczy i reinterpretacja zastosowań, co zawsze daje unikalne wyniki.
Object – E, wykonany jest z białej brzozy pomalowanej farbą UV, a jego wymiary to: wysokość – 200 cm, szerokość – 61 cm, głębokość 126 cm.

źródło zdjęć: www.thisispaper.com
Daria Stasiak

Objet-E-1

Objet-E-2

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE