Cuda natury- galanteria kobieca

Torebka, torba, sportowa, kopertówka, klasyczna, elegancka, skórzana… Każda z kobiet wie, że jest ona najważniejszym, osobistym dodatkiem do kobiecego stroju. Skrywa w sobie najskrytsze tajemnice, upodobania i często, wbrew pozorom pomieści bardzo wiele.

Kathleen Dustin jest projektantką , która tworzy torebki inne od wszystkich. Jej inspiracją jest świat natury. Projektuje torebki w kształcie kwiatów, owoców i warzyw. Zapraszam do obejrzenia  torebek, które zachwycają kształtem i starannością z jaką zostały wykonane.

flowerpodpurse500

http://www.kathleendustin.com/

http://www.kathleendustin.com/

http://www.kathleendustin.com/

openingseedpod500

 

Projektantka jest powszechnie uznawana za jednego z czołowych artystów wykorzystujących polimer gliny. Jej znakomite torebki wieczorowe i biżuteria z gliny polimeru są cenione za głębie, żywe kolory, a także dbałość o szczegóły z jaką zostały wykonane. Na pytanie dlaczego zamiast torebek nie tworzy rzeźb odpowiada, że piękne rzeczy powinno się stale mieć przy sobie, ponieważ im bardziej ktoś jest w nich zakochany, tym bardziej o nie dba. Jej słynne powiedzenie brzmi „Trzeba albo być dziełem sztuki lub nosić dzieło sztuki”.

kathleen

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE