Tagi:

Cykl szkoleń dla świadomych projektantów oświetlenia

Wierzymy, iż w niedalekiej przyszłości Lublin stanie się miejscem o dużym potencjale rozwoju dla projektantów i designerów takim jak obecnie Łódź lub Warszawa.

Miasto obfituje w wiele wydarzeń kulturalnych, gdzie swoje miejsce znajdą również młodzi projektanci.
Spotkaniem, które w ostatnim czasie zgromadziło garstkę pasjonatów z dziedziny projektowania architektonicznego były warsztaty „LIGHTING DESIGN„.
Gościem i zarówno gospodarzem była firma ILUMINAR Light Inspiration, która z zaangażowaniem przekazywała swoją wiedzę uczestnikom. Organizatorzy zapoczątkowali w ten sposób cykl szkoleń oraz spotkań dla świadomych architektów pragnących zgłębiać tajniki wiedzy o świetle, zarówno tym fizycznym, jak również jego artystycznym wymiarze.

1475795_410407922430064_1267694726_n

    • Chcesz dowiedzieć się, jak świadomie projektować oświetlenie wnętrza lub fasady budynku?
    • Masz ochotę poszerzyć swoją wiedzę na temat najnowszych trendów w oświetleniu oraz poznać nowe inspiracje?
    • Nauczysz się, jak zastosować zdobytą wiedzę w praktyce
    • Poznasz programy wspierające projektowanie oświetlenie oraz wymogi przepisów budowlanych

Pierwsze spotkanie zostało poświęcone teorii światła, oświetleniu LED, a także praktycznemu zastosowaniu programów komputerowych do kalkulacji mocy oświetlenia w aranżacji wnętrz.
Nie zabrakło czasu, w którym sami uczestnicy mogli podzielić się własną wiedzą oraz doświadczeniem związanym z projektowaniem.
Współorganizatorem szkolenia była firma Iluminar Light Inspiration – nowoczesne technologie oświetleniowe. Termin kolejnego warsztatu planowany jest na początek przyszłego roku.

1525172_410402055763984_590774182_n

ŹRÓDŁO: LIGHTING DESIGN

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE