Piękne dekoracje świąteczne

Boże Narodzenie to najradośniejsze ze świąt. Każdego z nas wprowadzają w magiczny nastrój. To czas wyjątkowy spędzonych w gronie najbliższych . Na całym świecie Święta Bożego Narodzenia kojarzą się z rodzinnym ciepłem i szczególnymi dekoracjami. Myśleliście już jak wasz dom będzie wyglądał w te szczególne święta ?


Dekoracja okien.

Dawniej okna stanowiły ważny punkt świątecznej dekoracji. Niegdyś w oknach stawiano świece, które nawiązywały do narodzin Jezusa. Światło symbolizuje gotowość mieszkańców domu do powitania Chrystusa. Oprócz tego były sygnałem , że ten dom jest otwarty dla niezapowiedzianego gościa. Dziś miejsce świec zastąpiły fantazyjne dekoracje w postaci bałwanków, lampionów, wycinanek oraz sztucznego śniegu, z którego możemy wykonać zimowe krajobrazy. Zobaczcie jak pięknie można udekorować okno.

ChristmasCandleandwindowornament decoracion-navidad-ikea-1

images (3) pobrane WindowDecorations

handmade-christmas-window-decorations

images (1) images (2)
Bożonarodzeniowe drzewko
Choinka była i jest nieodłączną ozdobą w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Dawniej dekorowano ją ciastkami, pierniczkami, orzechami, tzw. rajskimi jabłuszkami, własnoręcznie wykonywanymi w czasie adwentu, ozdobami z bibuły, kolorowych papierów, piórek, wydmuszek, słomy i źdźbeł traw. Dziś na rynku mamy dostępny szeroki wachlarz świątecznych ozdób. Jest ich tak wiele, że trudno się zdecydować co kupić . Zobaczcie jakie cuda można znaleźć w sklepach.

urodaizdrowie.pl

urodaizdrowie.pl

projektoskop.pl

projektoskop.pl

1 9ef7cff5f408d4e6 13218_1288335101 3799364846 bbP2 beautiful-christmas-picture belatnice Brilliant-Christmas-Decoration-Ideas c1  DSCF0064 images (4) images (5) ozodby-choinkowe-homeyou_3_w520 ozodby-choinkowe-homeyou-6_w520    SW_OZD_ANIOL_ZLO SW_OZD_BAG_1_FIO SW_OZD_KOKAR_CZE SW_OZD_PAW_1_SREB SW_OZD_RENI_2_ZLOT SW_OZD_STAR_3_SR szk5

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE