Tagi:

Mandalaki Studio, NYC Flyer

Mandalaki Studio ma zamiar zaprezentować nową kolekcję – projekty zrodzone z pomysłu łączenia nowoczesnych technologii, funkcjonalności oraz przedmiotów codziennego użytku. „Życie zmienia się” – to tytuł wystawy, która stara się nakierować i objaśnić odbiorcy nowatorski sposób myślenia i organizacji pracy Studia.

Mandalaki

Celem wystawy jest nakreślenie kierunków, do których zmierza nowoczesny design w świecie zdominowanym przez technologię. Proces twórczy wynika z dokładnej analizy codziennego życia i stara się podać jasne odpowiedzi na nowe potrzeby ergonomiczne, estetyczne i kulturowe. Główne koncepcje przedstawione w Nowym Jorku to między innymi integracja, dostępność energii oraz „soft technology”.
Więź z urządzeniami elektrycznymi zaczyna szybko ewoluować, a liczba przenośnych aplikacji wzrasta z każdym dniem. Z tego powodu Studio postawiło sobie za cel, zaprojektowanie serii przedmiotów, które zintegrują dostęp do energii elektrycznej, łatwość montażu i również łatwość w adaptacji do nowych potrzeb, po ty by ułatwić życie przeciętnemu użytkownikowi.
Ten rodzaj badań jest ukierunkowany na całkowite zamaskowanie technologii w zaprojektowanym urządzeniu.

Zapraszamy również na blog architektoniczny grupy Mandalaki: http://mandalaki.wordpress.com/

MandalakiTable

Mandalaki Light Plus Qi

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE