Tagi:

MyWorld – Starck

“Żyjemy w schizofrenicznym społeczeństwie. To możemy założyć.

[row]

[col type=”1_2″ class=””]

Mój Świat (MyWorld) jest kokonem, gniazdem, światem w którym możemy być egocentryczni i wygodnie współżyć z naszym cieniem lub kolekcjonować strzępki wiadomości ze świata, to jest uważane za prawdziwe.”

[/col]

[col type=”1_2″ class=””]

„Mój Świat” (MyWorld) jest systemem loży który zaprasza swojego użytkownika aby czuł się wygodnie i pozostał w kontakcie, wyzwanie które odzwierciedla potrzeby i zwyczaje nieustannie zmieniającego się świata gdzie praca i wypoczynek odgrywają najistotniejszą rolę.

Philippe Starck.

[/col]

[/row]

[row]

[col type=”1_2″ class=””]

CASSINA Philippe Starck with MyWorld_portrait

[/col]

[col type=”1_2″ class=””]

Społeczna wartość mebli.

Philippe Starck jest bohaterem tego autentycznego projektu. Jego pojęcie dematerializacji sprawia, że ta ostentacyjna sofa staje się bardziej pragmatyczna, dzięki czemu otrzymujemy prosty lecz niezwykle wygodny projekt o wysokim poziomie jakościowym i estetycznym, który zawsze wyróżniał markę Cassina. Ewolucja tego istotnie gładkiego projektu leży w połączeniu najbardziej użytecznych rozwiązań, które mogą zostać spersonalizowane w zależności od wymogów danej osoby.
Wartość społeczna elementu meblowego, coś co Philippe Starck od zawsze podtrzymywał, jest fundamentalna: Mój Świat (MyWorld) rozwija to pojęcie pozwalając użytkownikowi na całkowitą wolność w zakresie społecznego, intymnego i profesjonalnego użytkowania, a w szczególności dla tych którzy posiadają większą elastyczności pomiędzy domem miejscem pracy.

[/col]

[/row]

CASSINA MyWorld_Philippe Starck_front_2

[row]

[col type=”1_2″ class=””]

Każdy ma różne potrzeby, dlatego Cassina proponuje wyjatkowy system który może zostać zaadaptowany do życzeń konkretnej osoby. Ten autentyczny system sofy jest doświadczeniem wokół którego kręci się ludzkie życie:

odpoczynek, konwersacje, jedzenie i picie, zaproś i ugość, miłość, praca i łączenie. Mój Świat (MyWorld) jest synonimem niezależności: jest złożony z przeróżnych elementów które mogą być zgrupowane i połączone przy pomocy akcesoriów. Stoły, powierzchnie boczne obustronne i wolno-stojące, kredensy na pudełka, które są dostępne w drzewie dębowym, różanym i malowanych na wybrane kolory. Ekrany w kolorze dębu, drzewa różanego, skóry lub wikliny są dostępne w dwóch wysokościach i określają przestrzeń wokół sofy.

[/col]

[col type=”1_2″ class=””]

CASSINA MyWorld_Philippe Starck_detail

[/col]

[/row]

CASSINA Philippe Starck with MyWorld_2

Mój Świat (MyWorld) jest dostępny jako dwuosobowa sofa, trzyosobowa sofa, fotel, chaise-longue i pufa z dwoma dużymi szufladami. Poduszki są wypełnione pierzem dla najwyższej miękkości i komfortu. Dodatkowe poduszki mogą zostać dokupione dla maksymalnej wygody. Szwy są elegancko podkreślone a pokrycie jest dostępne zarówno w skórze jak i jednym z materiałów dostępnych w kolekcji Cassina, jak również w 100% skórze ze specjalnej edycji.

tłumaczenie: Ewa Partyka

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE