Tagi:

W harmonii z naturą – apartamenty na Górze Czterech Wiatrów

Piękny wygląd, zdrowe materiały budowlane oraz efektowne wkomponowanie budynku w podmiejski krajobraz – to główne zalety nowo powstającego apartamentowca klasy premium, który zlokalizowany jest na zboczu Góry Czterech Wiatrów, tuż przy stoku narciarskim, nad jeziorem Czos w Mrągowie.

apartamenty-na-gorze-czterech-wiatrow-3-autor-dzus-gk-architekci

Inwestycja realizowana jest z dbałością o najwyższą jakość i w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego. Zgodnie z tymi kryteriami został wybrany projekt oraz technologie i materiały budowlane m.in. naturalne bloki Silka. Obiekt ma szansę stać się jednym z najatrakcyjniejszych projektów zrealizowanych na Mazurach w ciągu ostatnich lat.

Budowanie najwyższej klasy

Inwestor zadbał o to, aby apartamenty klasy premium wyróżniały się nie tylko dogodną lokalizacją i atrakcyjnym projektem, ale przede wszystkim nowoczesnymi i wysokiej jakości rozwiązaniami budowlanymi. W przypadku konstrukcji budynku zdecydowano się na bloki wapienno–piaskowe Silka.

– Nasze inwestycje zawsze budowane są w zgodzie z najwyższymi standardami. Starannie dobieramy zarówno miejsce, jak i technologie budowlane. Myślimy przede wszystkim o komforcie i dobrym samopoczuciu mieszkańców – mówi Jerzy Tanajewski, właściciel firmy BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane. – O wyborze bloczków Silka zadecydowały ich wytrzymałość, dokładność wykonania, parametry akustyczne oraz naturalny, ekologiczny skład. Znaczenie miał też fakt, że ten materiał sprawdził się przy realizacji wielu naszych wcześniejszych inwestycji – dodaje Jerzy Tanajewski.

apartamenty-na-gorze-czterech-wiatrow-2-autor-dzus-gk-architekci

Nowoczesne materiały ścienne sprawiają, że lokatorzy mogą mieszkać spokojnie i bez hałasu.

– Dzięki zastosowaniu na ściany międzylokalowe bloków Silka E24 które odznaczają się bardzo dobrymi parametrami akustycznymi, mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą i prywatnością – mówi kierownik budowy Rafał Korszlak, BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane.

Atutem bloków Silka są także ich parametry termiczne, które zapewniają komfort cieplny oraz przyjemny klimat pomieszczeń.

– Bloki Silka zapewniają także akumulację ciepła, która sprawia, że w mieszkaniach jest dobry klimat i panuje w nich stabilna temperatura w ciągu doby. W nocy bowiem, kiedy temperatura na zewnątrz obniża się, Silka uwalnia ciepło nagromadzone z energii słonecznej w ciągu dnia – twierdzi kierownik budowy Rafał Korszlak.

Na komfort mieszkania wpływa także dobre rozplanowanie pomieszczeń, a przyszłych lokatorów relaksować może piękny widok z okna na jezioro Czos.

apartamenty-na-gorze-czterech-wiatrow-1-autor-dzus-gk-architekci

Na co mogą liczyć przyszli mieszkańcy?

Budynek składa się z czterech trzy-kondygnacyjnych brył z użytkowym poddaszem i podziemnym garażem. Łącznie w sprzedaży znajdzie się 36 apartamentów mieszkalnych. Apartamenty na parterze posiadają taras, a te zlokalizowane na pierwszym i drugim piętrze przestronny balkon. Mieszkania na drugim piętrze są dwupoziomowe, połączone z poddaszem.

Mieszkańcy w cenie apartamentu otrzymują miejsce postojowe i komórkę lokatorską w podziemnym garażu. Ponadto mają zapewnioną własność udziału w działce rekreacyjnej z placem zabaw, boiskiem i dostępem do jeziora. Na jego brzegu planowane jest miejsce wypoczynkowe z plażą i pomostem.

– Obiekt zostanie oddany do użytkowania najpóźniej jesienią 2013 roku. Cena za 1 m2 wynosi do 5190 zł brutto. Powierzchnia apartamentów jest różnorodna – każdy lokator powinien znaleźć optymalną przestrzeń dla siebie. Największy apartament ma 88 m2, a najmniejszy 51 m2. Każdy z nich posiada taras, z którego widok skierowany jest na jezioro Czos. Powierzchnia jednego tarasu to nawet 27 m2 – informuje Agnieszka Sala, specjalista ds. obsługi nieruchomości firmy BUDEXTAN Przedsiębiorstwo Budowlane.

W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat inwestycji zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.budextan.pl

Zapraszamy do obejrzenia filmu o budowie apartamentów na Górze Czterech Wiatrów:

Więcej informacji o produktach Silka można znaleźć na stronie: http://www.ytong-silka.pl/pl/content/silka_1185.php

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE