Tagi:

Inspiracje Decoroom na wielkanocny stół

Tegoroczne Święta Wielkanocne, ze względu na panujące ograniczenia, będą inne niż zwykle. Więcej czasu spędzimy w domu z najbliższymi, unikając spotkań w większym gronie. Warto więc zadbać o uroczystą atmosferę tego okresu. Suto nastawiony świąteczny stół zapewnia nie tylko walory smakowe, ale także estetyczne. Ozdoby, dodatki czy piękna zastawa z pewnością podkreślą ten wyjątkowy czas. Oto inspiracje przygotowane przez architektów z Decoroom.

Niech się błyszczy!

Pierwsza propozycja skierowana jest do miłośników sielskiego klimatu. W tej aranżacji architekci Decoroom postawili na materiały o stonowanych kolorach, które wprowadzają naturalny charakter do wnętrza. Wyróżniającym się elementem są tutaj plastry drewna, na których została umieszczona biała zastawa. Złote dodatki od dłuższego czasu wiodą prym w wyborach architektów, dlatego nie mogło ich zabraknąć również w tej aranżacji. Sztućce w postarzanej złotej wersji, złote pisanki w towarzystwie bazi i kryształowych dodatków, tworzą pełną elegancji i oryginalną propozycję wielkanocnego stołu.

Ogród na stole

Pozostając w temacie natury i sielskiego klimatu, prezentujemy kolejną kompozycję pracowni Decoroom. To odważne podejście do aranżacji świątecznej, wnosi do domu wiosenną, radosną atmosferę. Głównym elementem są gęsto ułożone gałęzie bukszpanu, jarmużu i bazi, które zdobią cały stół. Znajdziemy tutaj także niestandardowe rozwiązania takie jak: oryginalny bukiet ze świeżych marchewek, cętki czy skorupki jajka. Wzrok przykuwają nieregularne kształty naczyń i widoczne sploty materiałów. To z pewnością propozycja dla osób, które nie boją się eksperymentować i lubią przełamywać panujące stereotypy. Kompozycja jest świeża, wykwintna i z pewnością zachęca do błogiego śniadania ,,na łonie natury”.

Subtelne pastele

Kolejna propozycja skierowana jest do osób, które cenią stonowane i delikatne barwy. Prym wiodą tutaj pastele, które zostały przełamane pojedynczymi, mocniejszymi akcentami. Kolorowe talerze, wzorzyste spodeczki, złote sztućce idealnie dopełniają przestrzeń stołu. Zamiast sztampowych kwiatów, mamy tutaj bukiet z bazi, które dodatkowo zostały udekorowane pisankami w pastelowych odcieniach. Całość tworzy spokojną i optymistyczną aranżację, która zachęca do uroczystego i pozytywnego spędzenia Świąt w gronie najbliższych.

Zdjęcia: Marta Behling, Pion Poziom – fotografia wnętrz

o pracowni

Pracownia Architektury Wnętrz DECOROOM jest obecna na rynku od 12 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. Zespół DECOROOM tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe, działy realizacji i dział DECOROOM KITCHEN, który zajmuje się kompleksowym wykończeniem zabudowy kuchennej i meblowej. Wszyscy nieustannie dbają o to, aby dostarczać klientom jak najwyższy poziom obsługi. Firma współpracuje z czołowymi przedstawicielami branży wykończeniowej, a swój wizerunek w branży zbudowała dzięki wysokim standardom wykonywanej usługi jak i współpracy z klientem. W ofercie Decoroom znajdziemy 3 pakiety: Standard, Premium oraz Designer, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów.

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE