Przenośne gniazdko

Projektanci Kyuho Song & Boa Oh opracowali świetne rozwiązanie dla osób, które często bywają w podróży. The Window Socket to przenośne urządzenia pozwalające swobodnie korzystać z energii elektrycznej w przestrzeni w której jest  do niej ograniczony dostęp( samolot, samochód etc). Ładowarka może być stosowana wszędzie tam, gdzie jest światło dzienne.

window-socket
The Window Socket można łatwo przymocować do dowolnego okna i pobierać energie słoneczną, która jest następnie za pomocą konwertu przekształcona w energię elektryczną. Ładowarkę przykleja się do okna, która następnie czerpie energię słoneczną do wewnętrznego akumulatora.
Kyuho Song & Boa Oh próbował zaprojektować przenośne gniazdo, tak aby użytkownicy mogli używać go intuicyjnie, bez specjalnego szkolenia. The Window Socket trzyma się okna za pomocą płyty ssącej otaczającej panel słoneczny i podstawę odprowadzającą energię słoneczną do urządzenia.
Sprytny produkt jest obecnie w fazie koncepcji. Projektanci chcą poprawić pojemność i wydajność urządzenia. Bateria The Window Socket jest bardzo mała. Obecnie jej pojemność pozwala naładować telefon komórkowy.

inhabitat.com

inhabitat.com

Przenośne gniazdko może być łatwo transportowane i używany w dowolnym miejscu

SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE