Tagi:

Buty ręcznie malowane

Każda kobieta pragnie mieć coś oryginalnego i unikatowego. Szczególnie dotyczy to odzieży i dodatków, bo chyba nic nie ma bardziej strasznego jak pójść na przyjęcie gdzie połowa kobiet ma taką samą sukienkę czy buty.
Amerykańska projektantka Deborah Thomson wpadła na pomysł jak rozwiązać ten problem.

Figgie Couture, marka której właścicielką jest Deborah Thomson, jest największym na świecie dostawcą ręcznie malowanych butów.
Buty malowane są na różne okazje: śluby, chrzciny, wesela, urodziny, walentynki. Ozdabiane są pięknymi ornamentami, oryginalną grafiką, sentencjami, napisane są na nich imionami, daty itp. Klientka mówi projektantce co by chciała żeby znalazło się na jej butach, a Deborah projektuje wzór. Jest to bardzo pracochłonny proces, ale jak widać bardzo  satysfakcjonujący.

Moja ulubioną częścią jest moment kiedy słyszę i widzę na własne oczy reakcje moich klientów, kiedy po raz pierwszy otworzą swoje pudełko z butami. Ich reakcja sprawia , że czuję że mój czas i wysiłek nie poszedł na marne.” – Deborah Thomson

Przygotowanie jednej pary butów zajmuje około 8-10 godzin!

Przygoda Deborhy Thomson z malowaniem butów zaczęła się niewinnie. Któregoś dnia przyjaciółka Deborah (która jest również fotografem ślubnym) poprosiła ją , aby pomalowała jej buty ślubne. I tak od ust do ust, oraz za pomocą portali społecznościowych, wieść się rozniosła. Z czasem buty zyskały taki rozgłos, że Deborah zaczęła malować buty dla kobiet na całym świecie. Dziś prowadzi ich sprzedaż pod nazwą Figgieshoes.

Zobaczcie tylko niektóre projekty które dotychczas zrealizowała.

buty_1 buty_2 buty_3

 

buty_5 buty_6 buty_7 buty_8 buty_9 buty_10 buty_11 buty_12 buty_13

buty_14 buty_15 buty_16 buty_17 buty_18 figgie_44

333 33333333

Drogie Panie jeżeli jesteście zainteresowane kupnem butów zaprojektowanych specjalnie dla was, to koniecznie odwiedźcie stronę www. figgieshoes.com.

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE