Tagi:

Elegancja i blask w projektach lamp Swarovskiego na iSaloni 2015

Od końca XIX wieku szkło kryształowe zwane kryształkami Swarovskiego zrobiło furorę nie tylko w Austrii, ale i na całym świecie. Marka aktualnie ma 2480 sklepów w 170 krajach i zatrudnia ponad 24 000 pracowników. Kwintesencja tego, co w kryształkach Swarovskiego najlepsze, znajduje się w muzeum Świat Kryształów Swarovskiego nieopodal Insbrucku.

Biżuteria, akcesoria dekoracyjne i dodatki – asortyment oferowany przez markę Swarovski jest bardzo szeroki. Jednym ze sztandarowych produktów oferowanych przez firmę są elementy oświetlenia. Miało to swój wydźwięk podczas targów meblarskich iSaloni 2015 w Mediolanie, podczas których firma zaprezentowała swoje najnowsze prace.

Lampy były rozmaite – od klasycznych, ciężkich, które prezentowały się niczym z komnat pałaców sprzed kilku wieków, po nowoczesne, w których kryształki są tylko niewielkim, nadającym charakter akcentem. Wszystkie oferowane modele zachwycały elegancją i niepowtarzalnym blaskiem powstałym po odbiciu światła od szkła kryształowego.

Zobacz także inne lampy prezentowane na iSaloni 2015: Innolux, Pistacchi i Pylon.

Avatar
SHARE OR SAVE THIS POST FOR LATER USAGE